Es ist zu lizitieren
23789.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
10 000 HUF
Nagy magyar szakácskönyv és cukrászat. Amerikai viszonyokra alkalmazva. Amerikai suly- és ürmértékekre. New York, 1947, St. Marks Printing Corp., XIII+[1]+338 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, a könyvtesttől elváló elülső kötéstáblával.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |