Es ist zu lizitieren
23807.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 500 HUF
Kovács Teréz (szerk.): A magyar konyha. Szakácskönyv és házi cukrászda. Bp., Franklin. 459p. Kiadói félvászon kötés, kötéstáblán litho illusztráció, sérült, laza fűzés, kopottas állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |