Es ist zu lizitieren
23772.
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
15 000 HUF
Dubois, Urbain / Bernard, Émile:
La Cuisine Classique. Étude pratiques, raisonnées et démonstratives de l'école française. Tome II. 2 S., 491 p. 48 db egészoldalas fa és acélmetszetű táblával. Néhány oldal sérült. egy tábla kijár, foxingos, de teljes. Korabeli kopott félbőr kötésben
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |