Es ist zu lizitieren
24923.
Bücher: Andere kuriositäten
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Arany János összes kisebb költeményei. Bevezetéssel és jegyzetekkel kiadja: Voinovich Géza. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 2 t.+ 308 p. Átkötött félvászon-kötésben, sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |