Pólya T jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, karton. Proveniencia: Saphie... https://www.darabanth.com/de/515-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/517.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~13/Polya-T-jelzessel-Kisfiu-portreja-Olaj-karton-Proveniencia-Saphier-gyujtemeny-Kisse-serult~II3483654
3483654
11374
517
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Zuschlagpreis: 18 000 HUF
Beschreibung: Pólya T jelzéssel: Kisfiú portréja. Olaj, karton. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Kissé sérült. 32,5x28 cm
: kni