10990.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Hajók a tengeren. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 40×60 cm