Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11294.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Első torziós inga mérés 18911-ben a Sághegyen. Rézkarc, papír. Lap széle kissé sérült és kissé foltos. 18x26 cm