Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11256.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
Olvashatatlan (Gréb?) jelzéssel: Veres patak, arany zuzda, 1933. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, lapszéli kisebb szakadással, 13,5x8,5 cm.