Mednyánszky jelzéssel: Hangulatos táj. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 4... https://www.darabanth.com/de/515-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/517.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~13/Mednyanszky-jelzessel-Hangulatos-taj-Olaj-vaszon-Vakrama-nelkul-42x52-cm~II3482590
3482590
11230
517
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Hangulatos táj. Olaj, vászon. Vakráma nélkül. 42x52 cm.
: kni