10992.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Jelzés nélkül, feltehetően német vagy észak-európai festő: Halászok vitorlással, 1877. Olaj, vászon. Szélein kissé kopott. 26,5x32,5 cm