Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
11127.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj (Balaton?). Olaj, vászon, sérült, hajtva, vakráma nélkül. 60x50 cm