Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Zuschlagpreis:
3 600HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Tájrészlet virágokkal. Olaj, vászon. Alján foltos. 103x39 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!