Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
10970.
515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion Rücklosliste
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,98 EUR, 118,75 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz., feltehetően osztrák festő: Hölgy portré. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 64,5x49 cm