11172.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 500 HUF
23,04 EUR, 26,56 USD
Jelzés nélkül: Péterváradi erőd. Akvarell, papír, üvegezett fakeretben. 24×35 cm