10968.
Beendet 515 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,40 EUR, 125,00 USD
Jelzés nélkül (Kenedi Kern Andor?): Art deco női akt. Olaj, vászon. 60x50 cm