Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra len... https://www.darabanth.com/de/515-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/517.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~16/Kadar-Bela-1877-1956-Noi-akt-tajban-Tus-papir-jelezve-jobbra-lent-uvegezett-fakeretben-~II3383124
Ich möchte es kaufen: In den Korb
Löschen
3383124
10082
517
150000
Rufpreis:
150 000 HUF 406,50 EUR , 468,75 USD
Beschreibung: Kádár Béla (1877-1956): Női akt tájban. Tus, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 12x10 cm. Proveniencia: Korábban Tommy Vig (1938-) világhírű zenész gyűjteményében. / ink on paper, signed, framed. 12x10 cm.
: nagy_andras