Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hulló levelek. Színezett rézkarc, pa... https://www.darabanth.com/de/515-Gemalde-Plakat-ex-libris-Auktion/517.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~16/Aszodi-Weil-Erzsebet-1901-1976-Hullo-levelek-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-~II3489565
3489565
10229
517
Beschreibung: Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Hulló levelek. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 39,5x28 cm
: kni