Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Ma... https://www.darabanth.com/de/515-Auktion-Philatelie-Postkarten-Numismatik-Kunstwerke-Bucher-Schreibwaren-Schmuck/518.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~1073/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-bonbonier-Matricas-jelzett-kis~II3470034
Ich möchte es kaufen: In den Korb
Löschen
3470034
15177
518
4600
Rufpreis:
4 600 HUF 12,47 EUR , 14,38 USD
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, 14x9 cm
: kni