Reményi József (1887-1977) 1934. "Prof. Török Lajos Dr." kétoldalas bronz emlékérem (95mm) T:AU patina, kis ph. / Hungary 1934. "Prof. Lajos Török Dr." two-sided bronze medallion. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, small edge error