31517.
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
1993. "A közös munkával telt évek emlékére" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, hátlapon "19.sz. Általános Iskola 1993" gravírozással, kopottas tokban (83mm) T:AU