33358.
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás