33356.
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott