Rahmen

Zahl der Lose: 11

Ernst Otto: Falkavadászat. Nyomat, üvegezett keretben 32x24 cm Fa keret 46x37 cm
13650.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: The morning. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13651.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Kissé sérült Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13652.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm
13653.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Hamilton - Bartolozzi: The evening. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm /42x52 cm
13654.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dekoratív képkeret, nyomattal. Belső méret 30x40 cm
13655.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bronz támasztható asztali képkeret, m: 15 cm
13656.

Rufpreis:
4 000 HUF
14

Dekoratív blondel képkeret. Belső méret 35x45 cm, minimális sérüléssel
13657.

Rufpreis:
5 000 HUF

4 darab képkeret, 40x32 cm alatt
13658.

Rufpreis:
4 000 HUF

Blondel képkeret, üvegezett, 33x27 cm
13659.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Blondel képkeret, üvegezett, 32x28 cm
13660.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF