Rahmen Zahl der Lose: 11
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3471368
13650
518
Frames
Ernst Otto: Falkavadászat. Nyomat, üvegezett keretben 32x24 cm Fa keret 46x37 cm 3471317
13651
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: The morning. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471326
13652
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Kissé sérült Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471329
13653
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: Night. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm / 42x52 cm 3471315
13654
518
Frames
Hamilton - Bartolozzi: The evening. Litográfia, papír. XIX. sz. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 28x36 cm /42x52 cm 3485950
13655
518
Frames
Dekoratív képkeret, nyomattal. Belső méret 30x40 cm 3488702
13656
518
Frames
Bronz támasztható asztali képkeret, m: 15 cm 3489727
13657
518
Frames
Dekoratív blondel képkeret. Belső méret 35x45 cm, minimális sérüléssel 3470342
13658
518
Frames
4 darab képkeret, 40x32 cm alatt 3470386
13659
518
Frames
Blondel képkeret, üvegezett, 33x27 cm 3470393
13660
518
Frames
Blondel képkeret, üvegezett, 32x28 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF