Judaica Zahl der Lose: 20
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3261809
17443
518
34000
Judaica
Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
3428608
17444
518
Judaica
ca 1865 Zsidó férfi portréja Albert József atyja Klösz vizitkártya, feliratozott 7x9 cm
3261763
17445
518
34000
Judaica
1940 Kiskunhalas, Tábori zsidó munakszolgálatos század, 261/9, 1940. december 3., 2 db fotólap, törésnyomokkal, szakadásokkal, 8,5x13,5 cm
3430684
17446
518
Judaica
1944 ,,Emlékezésem, gyászom", izraelita halálozási emlékkönyv, kalendárium. Kiadja: a Poel Czedek Egylet, Bp. (Neuwald Illés Utódai-ny.), 22 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, részben elmosódott bejegyzésekkel.
3347834
17447
518
Judaica
1929 A Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége levele Gerő Ödön (1863-1939) íróhoz, szerkesztőhöz, a Pester Lloyd műkritikusához, amelyben értesítik, hogy a Jewish Agency bizottságba választották. Fejléces papíron, egy gépelt oldal.
3395357
17448
518
700
Judaica
Izralei telepesek - Gát építése a Jordán folyón képes nyomtatvány, sérüléssel 45x55 cm Cionizmus
3491955
17449
518
Judaica
2000 A Váci Híd közéleti havilap II. évfolyamának 1-2. száma, 27p
3472317
17450
518
6500
Judaica
"A stone from King Solomon's mines, Eilat, Israel", az izraeli Eilat közelében található, Salamon zsidó király bányájaként azonosított rézbányából származó ércdarab Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF