Judaica

Zahl der Lose: 20

Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17443.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

ca 1865 Zsidó férfi portréja Albert József atyja Klösz vizitkártya, feliratozott 7x9 cm
17444.

Rufpreis:
1 200 HUF

1940 Kiskunhalas, Tábori zsidó munakszolgálatos század, 261/9, 1940. december 3., 2 db fotólap, törésnyomokkal, szakadásokkal, 8,5x13,5 cm
17445.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

1944 ,,Emlékezésem, gyászom", izraelita halálozási emlékkönyv, kalendárium. Kiadja: a Poel Czedek Egylet, Bp. (Neuwald Illés Utódai-ny.), 22 p. Kiadói félvászon-kötés, viseltes borítóval, részben elmosódott bejegyzésekkel.
17446.

Rufpreis:
1 400 HUF

1929 A Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége levele Gerő Ödön (1863-1939) íróhoz, szerkesztőhöz, a Pester Lloyd műkritikusához, amelyben értesítik, hogy a Jewish Agency bizottságba választották. Fejléces papíron, egy gépelt oldal.
17447.

Rufpreis:
4 000 HUF

Izralei telepesek - Gát építése a Jordán folyón képes nyomtatvány, sérüléssel 45x55 cm Cionizmus
17448.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

2000 A Váci Híd közéleti havilap II. évfolyamának 1-2. száma, 27p
17449.

Rufpreis:
2 000 HUF

"A stone from King Solomon's mines, Eilat, Israel", az izraeli Eilat közelében található, Salamon zsidó király bányájaként azonosított rézbányából származó ércdarab
17450.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF