Tétel

Rufpreis:

24 000 HUF

Beschreibung:

ca 1890 Souvenir de Herkulesbad Mehadia litografált képeket tartalmazó leporelló, 24 db képpel. Aranyozott egészvászon kötésben, a leporelló egy helyütt szétvált 15x10 cm

ca 1890 Souvenir de Herkulesbad Mehadia lithographic leporelo with 24 images. Gilded full-linen binding, the scroll is split in one place 15x10 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : bt