Antik

Zahl der Lose: 175

Antik japán csont okimono - Nő gyermekével. Jelzett, m: 7 cm
12036.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Doboznyi pipa, alkatrész, dohánytartó, érdekes, jó darabokkal!
12037.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

Szecessziós tűzaranyozott bronz bélyegtartó, 11,5x8x6 cm /// Art Nouveau fire-gilded bronze stamp box, 11.5×8×6 cm
12038.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Art deco íróasztali szett, fa lapon felerősített kocka alakú fém tintatartók és tolltartó rész, hozzá levélbontó kés, kopással, 18x28 cm /// Art deco desk set, with cube-shaped metal inkwells and pen holder mounted on a wooden base, together with a letter opener, with wear, 18×28 cm
12039.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

1932-1938 Remington Noiseless "Model Seven" írógép, tartótáskájában.
12040.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós nőalakkal díszített ón kínáló, jelzett, 25x18 cm
12041.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kajal. cca 19. sz. második fele, Mongólia, bronz, h: 26 cm
12042.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm
12043.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Neobarokk tükör. Faragott aranyozott fa, fazettált, hibátlan tükör. XX sz. közepe. 55x41 cm
12044.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

cca 1940 Brutalista fa és réz gyertyatartó pár, m: 40 cm
12045.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kínai faragott fa doboz, sérüléssel, 23x15 cm
12046.

Rufpreis:
8 000 HUF

Christofle France antik fűszerkínáló szett, ezüstözött szerelékkel, jelzett, 18x21 cm
12047.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF