Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3490624
12036
518
26000
Antique
Antik japán csont okimono - Nő gyermekével. Jelzett, m: 7 cm
3490717
12037
518
Antique
Doboznyi pipa, alkatrész, dohánytartó, érdekes, jó darabokkal! 3430289
12038
518
14000
Antique
Szecessziós tűzaranyozott bronz bélyegtartó, 11,5x8x6 cm /// Art Nouveau fire-gilded bronze stamp box, 11.5×8×6 cm 3430295
12039
518
17000
Antique
Art deco íróasztali szett, fa lapon felerősített kocka alakú fém tintatartók és tolltartó rész, hozzá levélbontó kés, kopással, 18x28 cm /// Art deco desk set, with cube-shaped metal inkwells and pen holder mounted on a wooden base, together with a letter opener, with wear, 18×28 cm
3492113
12040
518
15000
Antique
1932-1938 Remington Noiseless "Model Seven" írógép, tartótáskájában. 3492075
12041
518
Antique
Szecessziós nőalakkal díszített ón kínáló, jelzett, 25x18 cm
3492053
12042
518
32000
Antique
Kajal. cca 19. sz. második fele, Mongólia, bronz, h: 26 cm
3491981
12043
518
38000
Antique
Szent János evangelista. cca 19. sz. vége, orosz ikonfestő, felületi sérülésekkel, 30,5x22,5 cm
3487760
12044
518
15000
Antique
Neobarokk tükör. Faragott aranyozott fa, fazettált, hibátlan tükör. XX sz. közepe. 55x41 cm
3473459
12045
518
Antique
cca 1940 Brutalista fa és réz gyertyatartó pár, m: 40 cm
3473458
12046
518
Antique
Kínai faragott fa doboz, sérüléssel, 23x15 cm
3473455
12047
518
Antique
Christofle France antik fűszerkínáló szett, ezüstözött szerelékkel, jelzett, 18x21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF