Antik Zahl der Lose: 175
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3484635
12012
518
Antique
Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm
3485009
12013
518
Antique
Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm
3484988
12014
518
Antique
ca 1960 Ikarus 66 farmotoros busz korabeli asztali dísz. Fém öntvény, műanyag talpon. 20 cm 3488990
12015
518
28000
Antique
cca 1900 Lakkozott, aranyfestett japán díszdoboz / díszláda, belső elválasztókkal, oldalán a fiók zárva van, kulcs nélkül, kopással, elemhiánnyal, 46x25x17 cm 3488995
12016
518
32000
Antique
cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm
3488663
12017
518
Antique
Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt
3488666
12018
518
Antique
Antik ezüstözött kancsó, jelzett, m: 20 cm 3485783
12019
518
26000
Antique
Antik ezüstözött réz zeneszerkezetes díszdoboz, fedelén keleties-egzotikus jelenettel díszítve, működő zeneszerkezettel, 15x10x6 cm 3351093
12020
518
Antique
Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm
3488680
12021
518
30000
Antique
Blondel tükör. 19. sz. második fele, fózolt tükörrel, kis sérüléssel, cca 100x60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3485547
12022
518
Antique
Art deco ezüstözött réz asztali feszület, kopással, m: 41,5 cm 3485466
12023
518
Antique
Kézzel szőtt török selyem szőnyeg, 0,6x0,48cm, certifikáttal, hibátlan. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF