Antik

Zahl der Lose: 175

Iparművész dobozka réz díszítéssel, betyárok. Jelzett 15x10 cm
12012.

Rufpreis:
6 000 HUF

Titokláda. Antik ékszeres doboz, titkos rekesszel. XIX. sz. Kis repedéssel 18x12x10 cm
12013.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

ca 1960 Ikarus 66 farmotoros busz korabeli asztali dísz. Fém öntvény, műanyag talpon. 20 cm
12014.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1900 Lakkozott, aranyfestett japán díszdoboz / díszláda, belső elválasztókkal, oldalán a fiók zárva van, kulcs nélkül, kopással, elemhiánnyal, 46x25x17 cm
12015.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

cca 19. sz. közepe, Lakkozott japán díszdoboz tartón, lakksérüléssel, 19x19x11 cm
12016.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Wm. A Rogers angol ezüstözött háromrészes szervírozó készlet, jelzett, m: 24 cm alatt
12017.

Rufpreis:
10 000 HUF

Antik ezüstözött kancsó, jelzett, m: 20 cm
12018.

Rufpreis:
8 000 HUF

Antik ezüstözött réz zeneszerkezetes díszdoboz, fedelén keleties-egzotikus jelenettel díszítve, működő zeneszerkezettel, 15x10x6 cm
12019.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Mária és Jézus bronzírozott falidísz pár fa lapon, kopással, d: 20 cm
12020.

Rufpreis:
8 000 HUF

Blondel tükör. 19. sz. második fele, fózolt tükörrel, kis sérüléssel, cca 100x60 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12021.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Art deco ezüstözött réz asztali feszület, kopással, m: 41,5 cm
12022.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel szőtt török selyem szőnyeg, 0,6x0,48cm, certifikáttal, hibátlan.
12023.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF