Tétel

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Ipari, turisztikai és egyéb vásárokon készült fotó tétel, össz. kb. 100 db, feltehetően sajtófotók, többségében külföldön (Szovjetunió, NSZK stb.) készült, magyar vonatkozású (Csepel Művek, Transelektro, Metrimpex stb.), 1980 körül, a szereplők közt néhány neves politikus és gazdasági szereplő: Otto Graf Lambsdorff, NSZK gazdasági minisztere;
Fazakas Szabolcs későbbi miniszter, Martos István Medicor vezérigazgató és más beazonosításra váró személyek, jelzett és jelzés nélküli fotók, részben színes, részben fekete-fehér, 12x18 és 24x30 cm közötti méretekben.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras