21065.
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Seidel, [August]: Wörterbuch der japanisch-deutschen Umgangssprache mit besonderer Berücksichtigung der Phraseologie. Berlin, 1921, Märkische Verlagsanstalt, VIII+470+(2) p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel, helyenként ázásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.