Tétel

Rufpreis:

500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD

Beschreibung:

Schultze, Ernst: Gold. Romantik und Fluch des gelben Metalls. Leipzig, 1940, Goten-Verlag Herbert Eisentraut. Fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos, kopottas borítóval és gerinccel, sérült előzéklappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg