Értekezések a társadalmi tudományok köréből. Kiadja a Magyar Gazdaszövetség. Bp., 1909, Pátria, VI+[2]+280 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé vetemedett borítóval, sérült címlappal, lapszéli ázásnyomokkal, intézményi bélyegzőkkel.