21385.
Bücher: Religion
18 000 HUF
48,78 EUR, 56,25 USD
Schematismus cleri archi-dioecesis Strigoniensis pro anno christo nato 1865. Strigonii, 1865., Typis Aegidii Horák, 2+335 p. Latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel. + 1865 Nagykéri Scitovszky János (1785-1866) bíboros, hercegprímás, esztergomi érsek (1848-1866) levele, autográf aláírásával Habsburg-Lotaringiai Rainer Ferdinánd / Erzherzog Rainer Ferdinand von Österreich (1827-1913) altábornagya, az Osztrák Császárság minisztertanácsának elnöke (1861-1865) részére, Esztergom, 1865. feb. 1.