Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
21416.
Bücher: Religion
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Féréal, M. V[ictor]: Die Geheimnisse der Inquisition und andere geheimer Gesellschaften Spanien. Mit historischen Anmerkungen und einer Einleitung von Manuel von Cuendias. Deutsch von L[udwig]. V[on]. Alvensleben. Brünn, 1867.,Fr. Karafiat, VIII+582 p. Dritte Auflage. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, néhány lapon ceruzás bejegyzéssel, foxing foltos lapokkal, kopott borítóval.