19056.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
Sopron és környéke műemlékei. Írták: Csatkai Endre, Dercsényi Dezső, Entz Géza, Gerő László, Héjj Miklós, Mollay Károly, Radnóti Aladár. Szerk. Dercsényi Dezső. Az előszót írta Fülep Lajos. Magyarország Műemléki Topográfiája II. köt. Győr - Sopron Megye Műemlékei I. rész. Szerk.: Dercsényi Dezső. Bp., 1953, Akadémiai, 584 p.+ 1 t. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 800 példányban.