Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
19141.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,05 EUR, 8,13 USD
Kádár József: A deési ev. ref. egyházközség története. Kapcsolatban a város kiválóbb eseményeivel. Írta --. Deés (Dés), 1882. Demeter és Kiss. [4] +240 a 251 ből p. Fűzve, kiadói papírborítékban. Hiányos, az utolsó 14 oldal hiányzik. Sérült korabeli vászonkötésben. Szétvált. Nagyon ritka!