19086.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Dr. A. Petermanns [Geographische] Mitteilungen aus Justus Perthes' Geographischer Anstalt. 47. Band, 1901. Hrsg. von Prof. Dr. A. Supan. Hozzákötve: Geographischer Litteratur Bericht für 1901. Unter Mitwirkung Mehrerer Fachmänner. Hrsg. Alexander Supan. (Beilage zum 47. Band von Dr. A. Petermanns Mitteilungen.) Gotha, 1901., Justus Perthes, VI+290;+XI+1+208 p.+21 (térkép-mellékletek, kötet végén egy tokban) t. Német nyelven. Átkötött modern műbőr-kötésben, régi bélyegzésekkel, két tábla szélén kis sérülésekkel, az első 2 lap restaurált, jó állapotban.