Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
19091.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD
Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275+(1) p. + Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve, térkép hiányzik, egy lap sérült, kijár.