Tétel

Es ist möglich zu kaufen

Ich möchte es kaufen:

  In den Korb   Löschen

Rufpreis:

3 800 HUF
10,30 EUR, 11,88 USD

Beschreibung:

Cholnoky Jenő: A Kárpátoktól az Adriáig. Nagy-Magyarország írásban és képben. Bp., [1934], Somló Béla (Hungária-ny.), 275+(1) p. + Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Félvászon kötésben, eredeti papírborító bekötve, térkép hiányzik, egy lap sérült, kijár.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni