19300.
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., [1927], Stephaneum, 472 p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ 27 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, ajándékozási bejegyzéssel.