20873.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Wüllner, [Adolf] Adolph: Die Lehre von der Strahlung. Lehrbuch der Experimentalphysik Band 4. Leipzig, 1899, B. G. Teubner, XII+1042+(6) p. Szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, sérült gerinccel, belül jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Koczkás Gyula).