20897.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Simonyi Károly: A fizika kultúrtörténete. Bp., 1981, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.