Schenck und Gürber. Leitfaden der Physiologie des Menschen für Studierende der Medizin und der Zahnheilkunde. Bearbeitet: Prof. Dr. Rudolf Dittler. Stuttgart, 1942., Ferdinand Enke, XII+294+2 p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két helyen ceruzás aláhúzással és bejegyzésekkel.