Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD

Beschreibung:

Poincaré, H[enri]: Tudomány és föltevés. Ford.: Szilárd Béla. Bp., 1908., Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+XX+262 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, két lapon ceruzás bejegyzésekkel, címlaphiánnyal. +
Poincaré, H[enri]: A tudomány értéke. Ford.: Kiss Kázmér. Filozófiai Könyvtár VII. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd, 231+1 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : rad