Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
20779.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Meterologische Zeitschrift 5 kötete: 1897, 1900, 1903, 1906, 1908. Wien,1897-1908, Ed. Hölzel. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, egy hiányzó gerinccel, egy kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.