Tétel

Zuschlagpreis:

2 200 HUF

Beschreibung:

Dr. Hankó Vilmos (szerk.): Universum IV. Évkönyv a család és ifjúság számára. Bp., 1909, Lampel R. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban, érdekes témákkal, pl. vadászat.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg