20937.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
2 db könyv - Koenigswald, G. H. R. von: Találkozás az Å‘semberrel. Bp., 1961, Gondolat. + Koenigswald, G. H. R. von: Az ember története. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói kartonált és félvászon kötés, sérült papÃr védÅ‘borÃtóval, kissé kopottas állapotban.