19461.
Bücher: Jura
2 000 HUF
Gaár Vilmos: Igazságügyi szervezet. Telekkönyvi eljárás. Összeáll. és a vonatkozó jogszabályokkal, joggyakorlattal és utalásokkal ellátta: - - . Magyar Törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1929, Grill Károly, XII+812 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.