Es ist möglich zu kaufen
In den Korb Löschen
21320.
Bücher: Judaica
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
Makai Emil: Zsidó költők. Műfordítások Salamon Ibn Gabiról, Juda Halévi, Sámuel Hánágid, Mózes Ibn Ezra, Ábráhám Ibn Ezra, Chárizi, Manuello verseiből. XI-XIV. század. Írta: - -.
A fordító, Makai Emil (1870-1901) költő, műfordító által DEDIKÁLT példány. A személynek a nevét, akinek szól a dedikáció kivágták. "... őszinte tisztelettel és ragaszkodása jeléül. B(uda)pest, 1892. 10/II. Makai Emil."
Bp., 1892, Singer és Wolfner, VIII+2+255+3 p. Első kiadás. László Fülöp rajzaival. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, javított, sérült kötéssel, az elülső papírborítót bekötötték, de ez sajnos sérült és részben kijár, a címlapon kisebb hiánnyal. Ritka!