19539.
Bücher: Geschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Magyar Statisztikai Évkönyv, 5 kötet: 1912., 1932., 1935., 1937., 1939. Szerk. és kiadja a Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1914-1940, Athenaeum-ny. Az 1912. évi kötet német, a többi magyar nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.