19688.
Bücher: Geschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
A M. Kir. Kormány 1935. évi működésérÅ‘l és az ország közállapotairól szóló Jelentés és Statisztikai Évkönyv. Bp., 1937, Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, intézményi bélyegzÅ‘vel (Szatmár, Ugocsa és Bereg Közigazgatásilag EgyelÅ‘re EgyesÃtett Vármegyék Levéltárnoka). + Die Ergebnisse der Viehzählung vom 31. Dezember 1910 in den im Reichsrate vertretenen Königreichen und Landern. 1. Heft. Die Summarischen Ergebnisse der Viehzählung. Wien, 1912, Bureau der K. k. Staatischen Zentralkomission. Német nyelven. Kiadói sérült papÃrkötés, intézményi bélyegzÅ‘vel.