19855.
Bücher: Geschichte
800 HUF
2,17 EUR, 2,50 USD
2 db a Magyar Tudományos Akadémia tagjairól megemlékező különnyomat: Dr. Török József: Pólya József emléke. Bp., 1876, MTA (Athenaeum-ny.), 11 p. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzővel. + Károlyi Árpád: Emlékbeszéd Arneth Alfréd külső tag felett. A Magyar Tudományos Akadémia elhúnyt tagjai fölött tartott emlékbeszédek IX. köt. 6. sz. Bp., 1902, MTA (Athenaeum-ny.), 18 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, részben felvágatlan.